Neptün Global Türkçe Sunum

A+ A-

Sunum Sayfasına Hoşgeldiniz. :)

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri görmeniz için birçok çalı_mamız hakkında sizlere referans olabilecek sunumumuzu incelemenizi tavsiye ederiz. Inceleyeceginiz sunum 06.11.2022 Tarihinde güncellenmiştir. Aradan geçen süreçte hizmetlerimizde güncelleme yapılmı_ olabilir. Merak ettiginiz tüm ürün ve hizmetler ile ilgili bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Güzel bir kahve eşliginde keyifli sunumumuzu inceleyeceginizi umarız. Sizlerle çalışmak ve keyifli projelerde Çözüm ortagınız olmak bizler için paha biçilemez olacaktır. Umarım en kısa sürede sizlerle yollarımız kesişir ve keyifli projelerinizde birlikte çalışma şansı buluruz.

 
 

Online Sistemlerimiz

Online Sistemlerimiz ile Daha Kolay Süreçler

Yakında Açılacak Olan Online E-Ticaret Sitemiz üzerinden hem baskı ihtiyaçlarınızı sipariş vermek hem de kurumsal hediye ihtiyaçlarınızı karşılamak ister misiniz. Sistem üzerinden kendi kutu konseptinizi seçebilir ve dilerseniz kutu içeriğini dilediğiniz ürünü özelleştirerek hediye kutunuza ekleyebilirsiniz.

İster Kurumsal bir Marka Olun İsterseniz de Çok Şubeli Bir Mağaza Ya da Ağınız Olsun. Kurumsal ihtiyaçlarınız için tasarlanmış sistemimiz üzerinden tüm ihtiyiyaçlarınızı sipariş ve onay mekanizması özelikleri ile yönetmek ve sipariş verebilmek istemezmiydiniz. Yaka Kartı, Kartvizit, Cepli Dosya Vb.

İletişim formumuzdan dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. İstemiş olduğunuz fiyat tekliflerini , merak ettiğiniz üretim tekniklerini ve ihtiyacınız olan ürünler hakkında sorularınızı form üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

İletişim formunda yer alan alanların tam ve eksiksiz doldurulması sizlere daha kısa sürede dönüş yapmamıza olanak sağlayacaktır. İletmek istediğiniz dosyaları WETRANSFER, SENDGB, TRANSFERNOW gibi dosya transfer araçlarına yükleyerek dosya bağlantısını formda yer alan link kısmına ekleyebilirsiniz.

Merak Etmeyin sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. İletişim Formundan bizlere ileteceğiniz her türlü soru 24 saat içerisinde yanıtlanacaktır. 😊

Teklif İste / Soru Sor

Bizi Takip Edin!

E-Bülten’e Kayıt Ol

Sayfa Yorumları

©2022 Neptün Global