Ürünler

W510 Mercan Masa Seti

İncele

W550 Yakut Masa Seti

İncele

W520 Kristal Masa Sümeni

İncele

W560 Sedef Masa Sümeni

İncele

W530 Ebru Masa Seti

İncele

W850 Padişah Masa Sümeni

İncele

W540 İnci Masa Sümeni

İncele

W830 Bayrak Masa Sümeni

İncele

W810 Ekonomik Masa Sümeni

İncele

D-3200 Masaüstü Organizer

İncele

W820 Fantastik Masa Sümeni

İncele

D-3825-S

İncele

SümenKurumsal Firmalar için Masa Sümenlerinin Faydaları 😉

Bir masa sümeni, üzerine yazı yazmak ve belgeleri saklamak için kullanılan deri kaplı veya karton bir masaüstü düzenleyicidir. Şirketler için her zaman çok güzel ve kullanışlı bir ürün olmakla kalmaz, aynı zamanda etkili bir reklam, tanıtım ve pazarlama aracı da olabilirler.

Detaylar Önemlidir : Masa sümeni siparişi verirken ayrıntılar önemlidir. Adet, ebat, özel kesim olup olmadığı hakkında bilgi vermek önemlidir. Bu ürünü bireysel nedenlerle ya da pazarlama faaliyetleri için yaptırmak istiyorsanız matbaa bünyesindeki çeşitlere bakarak fikir edinebilirsiniz. Bu nedenle, işletmeniz için masa sümeni siparişi verirken net talimatlar ve özellikler sağlamanız çok önemlidir.

Özelleştirme Seçenekleri : Masa sümenleri iş ihtiyaçlarınız için özelleştirmek söz konusu olduğunda, sadece hayal gücünüzle sınırlısınız! Bunları logolarla, şirketinizin ev sahipliği yaptığı veya katıldığı etkinliklerden fotoğraflarla ve daha fazlasıyla özelleştirebilirsiniz! Ayrıca deri veya karton gibi farklı malzemeler arasından seçim yapabilir ve ne için ihtiyaç duyduğunuza bağlı olarak farklı boyutlar seçebilirsiniz.

Seçenekler sınırsız! Bu Masaüstü Düzenleyecileri özelleştirmenin bir başka güzel yanı da mükemmel hediyeler olmalarıdır! Ticari fuarlarda veya konferanslarda eşantiyon olarak veya hatta çalışanlara veya müşterilere teşekkür hediyesi olarak sunabilirsiniz. Firmanız için kalıcı bir izlenim bırakacaklarından emin olabilirsiniz!

Masa Sümenlerinin Faydaları

Masa sümenleri, aşınma ve yıpranma nedeniyle sık sık değiştirilmesi gereken kalem ve kupa gibi diğer promosyon ürünlerinden daha uzun ömürlü oldukları için uygun maliyetli çözümlerdir. Ayrıca, logonuz veya mesajınızla özelleştirildiklerinden, birisi onları her kullandığında görülecektir. Bu da reklam masraflarına ekstra para harcamak zorunda kalmadan daha fazla insanın markanıza maruz kalacağı anlamına gelir!

Sonuç olarak, masa sedirlerine yatırım yapmak işletmeniz için vereceğiniz en iyi kararlardan biri olabilir çünkü markalaşma ve pazarlama için mükemmel bir fırsat sunarken maliyet etkinliği ve uzun ömürlülük açısından da geri dönüş sağlar. İster etkinliklerde hediye olarak kullanın, ister genel olarak ofiste kullanın, bu sümenler gören herkeste kesinlikle bir izlenim bırakacaktır!