Blog

Firmanız İçin İdeal Ajanda ve Defter
Firmanız için ideal ajanda ve defterler, kurumsal kimliği yansıtarak marka farkındalığı yaratır. Özelleştirilmiş tasarımlar, müşterileriniz için kalıcı bir izlenim bırakır.
Geleceğin Yeşil Hediyeleri
Çevre dostu promosyon ürünleri ile sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşın. Markanızı güçlendirin, maliyetleri düşürün ve çevresel etkiyi azaltın. Bambu kalemler, geri dönüştürülmüş malzemelerden su şişeleri, tohumlu kalemler ve daha fazlası ile hem doğaya katkı sağlayın hem de müşteri sadakatini artırın. Geleceğin yeşil hediyeleri ile tanışın
Promosyon Magnetlerin Avantajları
Promosyon ürünleri, bir markanın bilinirliğini artırmak ve müşteri sadakatini sağlamak için vazgeçilmez araçlardan biridir. Bu ürünler arasında promosyon magnetler, sundukları pratik kullanım ve görünürlük avantajları ile öne çıkar. Küçük ama etkili bu araçlar, markanızın sürekli olarak müşterilerinizin göz önünde olmasını sağlar. Peki, promosyon magnetler neden bu kadar etkili? Hangi çeşitleri var? Markanıza nasıl fayda sağlar? İşte tüm bu soruların yanıtları ve daha fazlası.
Kanvas Çanta Nedir Çeşitleri Nelerdir ?
Kanvas çanta, 320gr/m ağırlığında sık dokunmuş bir kumaştan yapılmış dayanıklı ve sağlam bir çantadır. 100 pamuktan üretilen bu çanta doğal ve organik bir yapıya sahip olup diğer çantalara göre daha ön plandadır.
Baskılı renk ve ekran rengi karşılaştırması
Konu ve mekan olarak matbaa sektöründen uzak kişilerin ilk hatası, baskının ekranda gördüğünüz gibi olmasını beklemektir. Bu hataları en aza indirgemek ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak için oluşturduğumuz bu makalenin size bazı faydalar sağlayacağını umuyoruz.
Standart Kağıt Ölçüleri
ISO 216 standardı tarafından tanımlanan A serisi kağıt boyutlarının boyutları, diyagramın altındaki tabloda hem milimetre hem de inç cinsinden verilmiştir (cm ölçümleri, mm değerinin 10'a bölünmesiyle elde edilebilir).