Blog Detay

Kanvas Çanta Nedir Çeşitleri Nelerdir ?
A+ A-


Kanvas Çanta Nedir ve Çeşitleri Nelerdir ? 😉

Kanvas çanta, sık dokunmuş 320gr/m ağırlığında bir kumaştan yapılmış, dayanıklı ve sağlam bir çantadır. %100 pamuktan üretilen bu çanta, doğal ve organik bir yapıya sahiptir ve diğer çantalardan daha ön plandadır. Kanvas kumaşın kullanım alanları arasında çanta, pantolon, el çantası, market çantası, plaj çantası, gömlek, mont, defter gibi ürünler yer almaktadır. Kanvas kumaşın renkleri arasında ham (doğal) renk, siyah, antrasit, kırmızı, mavi ve sarı gibi renkler yer alır ve yapısı doğal olarak korunur.

Kanvas çanta, son günlerde plastik poşetlerin doğaya ve insan sağlığına verdiği zararlar göz önüne alındığında, doğaya zararsız ve doğada çözünebilir bir alternatif olarak tercih edilmektedir. Hobi ile uğraşan kişiler, kanvas çantalara istedikleri desenleri rahatlıkla çizebilir ve nakış ve punch uygulamaları yapabilirler. Kanvas çantalar, büyük zincir mağazalarda perakende olarak da satışa sunulmaktadır.

Kanvas çanta çeşitleri arasında el çantası, makyaj çantası, alışveriş çantası, plaj çantası ve market çantası yer almaktadır. Bu çantalar, baskılı ya da baskısız olarak sunulmaktadır ve en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Neptün, kanvas kumaştan imal edilmiş çantalarda genellikle 320gr/m kumaş kullanarak üretim yapmaktadır. Bu çantalar, istenilen renk, boyut ve özellikte hazırlanabilir ve uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Kanvas çanta modelleri, öğrencilerin vazgeçilmezi haline gelirken, spor yaparken de kullanılabilir.

 

Yorumlar

İnceleyenlerin %'ü bu ürünü öneriyor.

0 İncelemeye Dayalı Genel Derecelendirme
5 yıldız üzerinden
0 değerine toplam yorum sayısı 0 değerine toplam puan sayısı

Ortalama Puan

PUAN VER

 

Sosyal Medyada Paylaş