Biz Kimiz ?

A+ A-

Sosyal sorumluluk sahibi bir Dijital baskı, Offset Baskı, Promosyon Kutu, Promosyon üreticisi ve teknoloji firması olan Neptün Global Baskı ve Promosyon Hizmetleri, farklı vizyonu ve küçük işletmelerin büyümesine yardımcı olmaya yönelik net yaklaşımıyla sektörde önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtlamıştır. Kalite kontrollerinin ön planda tutulduğu ve yüksek kaliteli üretim anlayışı ile geliştirdiği teknolojiler ile her gün binlerce isteğe bağlı iş baskısı ve grafik baskı siparişine hizmet vermektedir.

Neptün Global Baskı ve Promosyon Hizmetleri, kendine özgü ve kullanımı kolay teknoloji ve sistem arayüzleri ile diğer çevrimiçi yazıcılardan daha fazla özelleştirilebilir ofset baskı, dijital baskı ve geniş format baskı seçenekleri sunarak müşteri sadakati kazanmıştır. Neptün Global Baskı ve Promosyon Hizmetleri ayrıca küçük veya orta ölçekli işletmelerin büyümesine yardımcı olmak için baskı tasarım hizmetleri, özel çevrimiçi baskı teklifleri ve doğrudan postalama gibi uygun pazarlama desteği de sunmaktadır.

Neptün Global Baskı ve Promosyon Hizmetleri, kâr amacı gütmeyen kuruluşları ve çevresel sürdürülebilirliği destekleyen sosyal sorumluluk ve çevre dostu baskı girişimlerine kendini adamıştır. Ofisleri Ataşehir'de, Üretim Tesisleri Kartal ve Ataşehir'de bulunan Neptün Global Baskı ve Promosyon Hizmetleri, 2021 yılından bu yana çevrimiçi olup, müşterilerine hizmet vermektedir.

Mevcut Teknolojilerimiz;

Kozmikkutu.com.tr ile dilediğiniz geniş yelpaze mıknatıslı ve geçme kapaklı promosyon kutular, özelleştirilebilir promosyon kutular, Ahşap hobi ürünleri, Kurumsal ürünler ve daha birçok siparişinizi verebilirsiniz.

neptunglobalprint.com.tr ile firmanızın standart ihtiyacı olan yaka kartı, kartvizit, cepli dosya, antetli kağıt, zarf, ambalaj ve daha birçok ürünü teknik ayrıntıları hatırlamak zorunda kalmadan sipariş verebilirsiniz. Çoklu şube yapısı bulunan şirketler için ideal olan sistem, şubeleriniz üzerinden verilen siparişlerin belirlenen genel merkez yetki onayları ile takip edilmesini ve hatta bütçe analizi, gider analizi, gönderi teslimat analizleri yapabileceğiniz bir sistemdir.

pimdata.com.tr ile Neptün Global Baskı ve Promosyon Hizmetleri, sizlerden gelen sipariş teklif isteklerinin tüm maaliyet analizlerinin tutulduğu bir bilgi havuzudur. Sizden gelen isteklerin tutulduğu sistemimiz üzerinden onaylanan üretimlerimizin sipariş iş akış süreçleri, değişen maaliyet süreçleri, üretim teknik özellikleri, üretim dosyaları ve teslimat bilgileri, gibi birçok detay bir sonraki üretim süreci için tutulmaktadır. Böylece firmalarımız için kurumsal hafıza yapay zeka ortamında saklanmakta ve süreklilik kazanmaktadır.Zamanın değerini bilen ve teknolojiyi odak noktasına alan, Yarının büyük markaları ve bugünün özel markalarına hizmet veren kalite anlayışı ve teknik tecrübeleri ile müşterilerine değer katan bir üreticiyiz. Biz sizlerle tanışmaya hazırız ya siz !

Online Sistemlerimiz

Online Sistemlerimiz ile Daha Kolay Süreçler

Yakında Açılacak Olan Online E-Ticaret Sitemiz üzerinden hem baskı ihtiyaçlarınızı sipariş vermek hem de kurumsal hediye ihtiyaçlarınızı karşılamak ister misiniz. Sistem üzerinden kendi kutu konseptinizi seçebilir ve dilerseniz kutu içeriğini dilediğiniz ürünü özelleştirerek hediye kutunuza ekleyebilirsiniz.

İster Kurumsal bir Marka Olun İsterseniz de Çok Şubeli Bir Mağaza Ya da Ağınız Olsun. Kurumsal ihtiyaçlarınız için tasarlanmış sistemimiz üzerinden tüm ihtiyiyaçlarınızı sipariş ve onay mekanizması özelikleri ile yönetmek ve sipariş verebilmek istemezmiydiniz. Yaka Kartı, Kartvizit, Cepli Dosya Vb.

İletişim formumuzdan dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. İstemiş olduğunuz fiyat tekliflerini , merak ettiğiniz üretim tekniklerini ve ihtiyacınız olan ürünler hakkında sorularınızı form üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

İletişim formunda yer alan alanların tam ve eksiksiz doldurulması sizlere daha kısa sürede dönüş yapmamıza olanak sağlayacaktır. İletmek istediğiniz dosyaları WETRANSFER, SENDGB, TRANSFERNOW gibi dosya transfer araçlarına yükleyerek dosya bağlantısını formda yer alan link kısmına ekleyebilirsiniz.

Merak Etmeyin sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. İletişim Formundan bizlere ileteceğiniz her türlü soru 24 saat içerisinde yanıtlanacaktır. 😊

Teklif İste / Soru Sor

Bizi Takip Edin!

E-Bülten’e Kayıt Ol

Sayfa Yorumları

©2022 Neptün Global