Ürünler

Tak-Çıkar Aparatlı Açık Uçlu Tubular Yaka İpi

İncele

Tak-Çıkar Aparatlı Açık Uçlu Saten Yaka İpi

İncele

Tak-Çıkar Aparatlı Açık Uçlu Polyester Yaka İpi

İncele

Tak Çıkart & Tokalı Çift Klipsli Tubular Yaka İpi

İncele

Tak Çıkart & Tokalı Çift Klipsli Saten Yaka İpi

İncele

Tak Çıkart & Tokalı Çift Klipsli Polyester Yaka İpi

İncele

Tak Çıkart & Tokalı Tek Klipsli Tubular Yaka İpi

İncele

Tak Çıkart & Tokalı Tek Klipsli Saten Yaka İpi

İncele

Tak Çıkart & Tokalı Tek Klipsli Polyester Yaka İpi

İncele

Tak Çıkart & Tokalı Açık Uçlu Tubular Yaka İpi

İncele

Tak Çıkart & Tokalı Açık Uçlu Saten Yaka İpi

İncele

Tak Çıkart & Tokalı Açık Uçlu Polyester Yaka İpi

İncele

Yaka İpleriİşletmeniz ve Etkinliğiniz İçin Yaka İpi İhtiyacınız mı Var ?😉

Özelleştirilebilir Yaka İpleri ile Etkinliklerinize Renk Katın! ; Boyunluklar veya boyun rozetleri kimlik belirleme, reklam ve güvenlik amaçları için önemli bir araçtır. Yaka İpi, yaka kartının önemli bir bileşenidir ve farklı ihtiyaçları karşılamak için çeşitli malzemeler, stiller ve boyutlar mevcuttur. İki popüler seçenek Saten ve polyester boyunluklardır. Her iki tür de güç ve dayanıklılık sunar ancak maliyet ve kalite açısından farklılık gösterir. Gelin bu iki popüler boyunluk malzemesine daha yakından bakalım, böylece bir sonraki etkinliğinizin göz alıcı olmasını sağlayabilirsiniz!

Saten Yaka İpleri ; güçlü ve dayanıklıdır ve çeşitli renklerde sunulur. Ayrıca, yıkandıktan sonra ütülenmeleri veya preslenmeleri gerekmediğinden diğer boyunluk türlerine göre daha az bakım gerektirirler. Ek olarak, Saten yaka boyunlukları diğer malzemelere kıyasla nispeten ucuzdur, bu da onları büyük ölçekli etkinlikler veya seri üretim çalışmaları için mükemmel bir seçim haline getirir.

Polyester Yaka Kartı İpleri ; güç ve dayanıklılık gibi Saten boyunluklarla benzer birçok avantaj sunar. Bununla birlikte, polyester boyunluklar, yüzeye yüksek kaliteli grafikler basmak için mükemmel hale getiren daha pürüzsüz yüzeylerle daha yüksek kaliteli bir yüzeye sahiptir. Polyester boyunluklar ayrıca Saten olanlara göre daha az bakım gerektirir, çünkü daha sonra ütülemek veya preslemek zorunda kalmadan makinede yıkanabilirler. Ayrıca, polyester boyunlukların renkleri sık kullanımda bile zaman içinde canlı kalma eğilimindedir - etkinliğinizin öne çıkmasını istiyorsanız harika bir seçenek!

Yaka İpi

Bir sonraki etkinliğiniz veya projenizin yaka kartı veya kordon ihtiyaçları için doğru malzeme türünü seçme zamanı geldiğinde, hem Saten hem de polyester, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak çeşitli derecelerde maliyet etkinliği sunarken, güç ve dayanıklılık açısından mükemmel seçenekler sunar. İster Saten gibi bütçenizi zorlamayacak bir malzemeye ister polyester gibi daha lüks bir malzemeye ihtiyacınız olsun, her iki malzeme de etkinliğinizin öne çıkmasını sağlayacaktır!

Seçmiş olduğunuz kategoride listelenen ürünlerin detaylarına giderek aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz

  • Soru Sor Menüsünden Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz.
  • Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı Menüsünden İstediğiniz Ürünü Bizlere Bildirebilirsiniz.
  • Video İzle Bölümünden Ürün Tanıtım Videosunu İzleyebilirsiniz. 🎬
  • İncelemiş Olduğunuz Ürün ile İlgili <Şablon Dosyasını> İndirebilirsiniz.