Müşteri Memnuniyeti

A+ A-

Göreceli bir Kavram olan Başarı Kelimesi Firmaya, koşullara, finansal enstrümanlara ve büyüklüklere göre değişebilir. Neptün Global Basım ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd. Şti’nin kurumsal kültüründe müşteri memnuniyeti başarı demektir. Bu amaçla yapılanan pazarlama, üretim, sevk, teslimat aşamalarının tümünde müşteri odaklı bir yaklaşım benimsenmiştir. Müşterilerin talepleri ve beklentileri profesyonel kadrolar tarafından karşılanmakta ve yönetilmektedir. Yönetilebilir yazılımsal sistemler ile kullanıcı dostu ve müşteri odaklı sistemler geliştirilmektedir.

Neptün Global Basım ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’de müşteri memnuniyeti süreklilik arz eder. Çalışmalarımızdan memnun olan her yeni müşterinin yeni potansilye müşteri kazandırma oranı yüksek olduğundan kalite ilkesinin en iyi pazarlama stratejisi olduğunu benimsiyoruz. Organizasyon yapısı müşterilerin gerektiğinde anlık taleplerine cevap verebilecek dinamizme ve esnekliğe sahiptir.

İş yoğunluğu, süre yetersizliği, fiyat rekabeti gibi unsurlar işin kalite ve güven içerisinde belirlenen sürelere uygun teslimine etki etmez.

Pazarlama, üretim, satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyeti ilkeleri kesintisiz uygulanır. Müşteri memnuniyeti kavramı Neptün Global Basım ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd. Şti‘nin kurumsal genetik kodlarına yer etmiştir.

Zamanın tüm müşterilerimiz için değerini ve geri getirilemiyeceğini biliyoruz. Müşterilerimize zaman kaybettirmek yerine zaman kazandıran genç ekibi ve kadrosu ile her geçen gün popüleritesi artan ve üretim ve kalitede yaklaşımları ile Müşterilerimizin kalbini kazanmaya devam ediyoruz.