Müşteri Memnuniyeti

A+ A-

Göreceli bir Kavram olan Başarı Kelimesi Firmaya, koşullara, finansal enstrümanlara ve büyüklüklere göre değişebilir. Neptün Global Basım ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd. Şti’nin kurumsal kültüründe müşteri memnuniyeti başarı demektir. Bu amaçla yapılanan pazarlama, üretim, sevk, teslimat aşamalarının tümünde müşteri odaklı bir yaklaşım benimsenmiştir. Müşterilerin talepleri ve beklentileri profesyonel kadrolar tarafından karşılanmakta ve yönetilmektedir. Yönetilebilir yazılımsal sistemler ile kullanıcı dostu ve müşteri odaklı sistemler geliştirilmektedir.

Neptün Global Basım ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’de müşteri memnuniyeti süreklilik arz eder. Çalışmalarımızdan memnun olan her yeni müşterinin yeni potansilye müşteri kazandırma oranı yüksek olduğundan kalite ilkesinin en iyi pazarlama stratejisi olduğunu benimsiyoruz. Organizasyon yapısı müşterilerin gerektiğinde anlık taleplerine cevap verebilecek dinamizme ve esnekliğe sahiptir.

İş yoğunluğu, süre yetersizliği, fiyat rekabeti gibi unsurlar işin kalite ve güven içerisinde belirlenen sürelere uygun teslimine etki etmez.

Pazarlama, üretim, satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyeti ilkeleri kesintisiz uygulanır. Müşteri memnuniyeti kavramı Neptün Global Basım ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd. Şti‘nin kurumsal genetik kodlarına yer etmiştir.

Zamanın tüm müşterilerimiz için değerini ve geri getirilemiyeceğini biliyoruz. Müşterilerimize zaman kaybettirmek yerine zaman kazandıran genç ekibi ve kadrosu ile her geçen gün popüleritesi artan ve üretim ve kalitede yaklaşımları ile Müşterilerimizin kalbini kazanmaya devam ediyoruz.

Online Sistemlerimiz

Online Sistemlerimiz ile Daha Kolay Süreçler

Yakında Açılacak Olan Online E-Ticaret Sitemiz üzerinden hem baskı ihtiyaçlarınızı sipariş vermek hem de kurumsal hediye ihtiyaçlarınızı karşılamak ister misiniz. Sistem üzerinden kendi kutu konseptinizi seçebilir ve dilerseniz kutu içeriğini dilediğiniz ürünü özelleştirerek hediye kutunuza ekleyebilirsiniz.

İster Kurumsal bir Marka Olun İsterseniz de Çok Şubeli Bir Mağaza Ya da Ağınız Olsun. Kurumsal ihtiyaçlarınız için tasarlanmış sistemimiz üzerinden tüm ihtiyiyaçlarınızı sipariş ve onay mekanizması özelikleri ile yönetmek ve sipariş verebilmek istemezmiydiniz. Yaka Kartı, Kartvizit, Cepli Dosya Vb.

İletişim formumuzdan dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. İstemiş olduğunuz fiyat tekliflerini , merak ettiğiniz üretim tekniklerini ve ihtiyacınız olan ürünler hakkında sorularınızı form üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

İletişim formunda yer alan alanların tam ve eksiksiz doldurulması sizlere daha kısa sürede dönüş yapmamıza olanak sağlayacaktır. İletmek istediğiniz dosyaları WETRANSFER, SENDGB, TRANSFERNOW gibi dosya transfer araçlarına yükleyerek dosya bağlantısını formda yer alan link kısmına ekleyebilirsiniz.

Merak Etmeyin sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. İletişim Formundan bizlere ileteceğiniz her türlü soru 24 saat içerisinde yanıtlanacaktır. 😊

Teklif İste / Soru Sor

Bizi Takip Edin!

E-Bülten’e Kayıt Ol

Sayfa Yorumları

©2022 Neptün Global