winncom Promosyon Set

A+ A-

Wİnncom Teknoloji için ürettiğimiz konsept fuar ürünlerini incelediğimizde aynı renk ve tonlarda kurumsal renk skalasını koruyarak Çanta , Defter, Kalem, Powerbank ve Tshirt üretilmiştir. Markanız için Prestij reklam özelliğinde olan ve tanıtım için vazgeçilmez unsur özelliği taşıyan promosyon ürünler için bizlerden destek alabilirsiniz.

Marka prestiji ve kurumsallığın ön planda tutulduğu minimal, akılda kalıcı ve değerli promosyon ürünler için diğer yaptığımız çalışmaları takip edebilir ya da aklınıza gelen proje ve üretimler için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal ve Kaliteli çalışmalar için Neptün Global

Kurumsal ve Kaliteli çalışmalar için Neptün Global

Online Sistemlerimiz

Online Sistemlerimiz ile Daha Kolay Süreçler

Yakında Açılacak Olan Online E-Ticaret Sitemiz üzerinden hem baskı ihtiyaçlarınızı sipariş vermek hem de kurumsal hediye ihtiyaçlarınızı karşılamak ister misiniz. Sistem üzerinden kendi kutu konseptinizi seçebilir ve dilerseniz kutu içeriğini dilediğiniz ürünü özelleştirerek hediye kutunuza ekleyebilirsiniz.

İster Kurumsal bir Marka Olun İsterseniz de Çok Şubeli Bir Mağaza Ya da Ağınız Olsun. Kurumsal ihtiyaçlarınız için tasarlanmış sistemimiz üzerinden tüm ihtiyiyaçlarınızı sipariş ve onay mekanizması özelikleri ile yönetmek ve sipariş verebilmek istemezmiydiniz. Yaka Kartı, Kartvizit, Cepli Dosya Vb.

İletişim formumuzdan dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. İstemiş olduğunuz fiyat tekliflerini , merak ettiğiniz üretim tekniklerini ve ihtiyacınız olan ürünler hakkında sorularınızı form üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

İletişim formunda yer alan alanların tam ve eksiksiz doldurulması sizlere daha kısa sürede dönüş yapmamıza olanak sağlayacaktır. İletmek istediğiniz dosyaları WETRANSFER, SENDGB, TRANSFERNOW gibi dosya transfer araçlarına yükleyerek dosya bağlantısını formda yer alan link kısmına ekleyebilirsiniz.

Merak Etmeyin sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. İletişim Formundan bizlere ileteceğiniz her türlü soru 24 saat içerisinde yanıtlanacaktır. 😊

Teklif İste / Soru Sor

Bizi Takip Edin!

E-Bülten’e Kayıt Ol

Sayfa Yorumları

©2022 Neptün Global